6.10.2018 Cyklistycký závod " Nova Cup"

Název

Popis

Letos na podzim nás oslovil pořadatel cykliskyckého seriálu NOVA CUP zda bychom byli ochotní zajišťovat pořadatelskou službu.
6.10.2018. se konal tradiční cyklistycký závod Nova Cup, soutěž byla rozdělena do několika kategorií. naše jednotka zajišťovala, řízení dopravy na pozemních komunikacích a předlékařskou první pomoc. Naši hasiči zajišťovali několik stanovišť společně s hasiči ze Sedlece u Mikulova,
na soutěžní trati která letos vedla přes Pálavské vrchy. Naše práce byla docela komplikovaná, neboť počasí bylo krásné a to vytáhlo plno turistu na Pálavu, zároveň probíhalo vinobraní v okolních vesnicích. Celkem se závodu zúčastnilo 499 cyklistů. Během závodu nám nikdo nenahlásil žádné zranění. Opět jsme měli možnost si zopakovat nabité zkušenosti ze školení. Rádi bychom chtěli poděkovat naším rodinám, sponzorům, přátelům, obci Vlasatice.